Kiegészítő Számítógép, 5m LC (Férfi) SC (Férfi) Sárga Duplex Egyetlen Mód, Optikai Patch Kábel (ADD-SC-LC-5M9SMF)

Kiegészítő Számítógép, 5m LC (Férfi) SC (Férfi) Sárga Duplex Egyetlen Mód, Optikai Patch Kábel (ADD-SC-LC-5M9SMF)

HUF 7519.50

Megújítva

Rendeléséhez elérhető

Termék Típus : Elektromos Kábel.Csomag Méretei : 14.223 Cm L X 18.034 Cm W X 1.777 Cm H. Származási Ország : Kína.Csomag Súly : 0.2 Kg.Ez egy 5m single-mode fiber (SMF) duplex, SC/LC OS1 sárga patch kábel.Ez a kiváló minőségű SMF (9/125) patch kábel kifejezetten Ethernet, multimédia, vagy kommunikációs alkalmazások használatra szánt 10 Gb alkalmazások.Ez patch kábel alkalmas a Lan vagy a Nélkül, illetve ajánlott közötti kapcsolat optikai patch panelek, csomópontok, kapcsolók, média konverterek, s routerek, stb.Az alacsony füst nulla halogén (LSZH) kabát védi a mérgező, maró gázok rosszul szellőző terek, illetve egyéb területeken, ahol a leginkább szükséges.Ez is biztosítja a tűzvédelmi futtatásához szükséges belül a falak, a levegő plenums így nincs szükség a vezetékeket.A fröccsöntő folyamat biztosít minden kapcsolat, nagyobb tartósság ellen húz, törzsek, valamint a hatások a kábelezés telepíti.Ők biztosítják a nagyobb sebesség, illetve a megnövekedett sávszélesség összehasonlítva a hagyományos sodrott érpárú réz kábel.Minden kábel 100% optikailag tesztelték beiktatási mielőtt tulajdoni.A patch kábelek 100% - ban kompatibilis az összes hálózati szüksége van.Termékeink által garantált szövetségi törvény nem érinti, vagy érvénytelen OEM garancia.

Hasonló termékek a kategóriában

KESOTO 2db Optikai Fenék Közös Optikai Kábel Hideg Csatlakozó Javítás Közös Eszköz Megújítva
KESOTO 2db Optikai Fenék Közös Optikai Kábel Hideg Csatlakozó Javítás Közös Eszköz

A művelet egyszerű, de időigényes.Az előkészítő munka a hidegpont egyszerű, nem igényel pszichiáter védelem.Nincs speciális eszközök szükségesek, de csak a rost sztriptízt�

HUF 943.65
LINDY-USA-DVI-D Dual Link Extender MPO, max. 2560x1600 Megújítva
LINDY-USA-DVI-D Dual Link Extender MPO, max. 2560x1600

Áramingadozásokat hatálya alá tartozó, a nap.SZAKÉRTŐ TECHNIKAI SEGÍTSÉGET : Igazi szakértők 24 / 7, hogy segítsen a setup, kapcsolódási problémák, hibaelhárítás, sokkal t

HUF 132403.95
Optikai Kábel SC/PC - FC/PC Rost Ugró Szélessávú Kapcsolat a Számítógép, Elektronikai Berendezések Internet Kapcsolat Megújítva
Optikai Kábel SC/PC - FC/PC Rost Ugró Szélessávú Kapcsolat a Számítógép, Elektronikai Berendezések Internet Kapcsolat

A kerámia foglalat, egy ilyen rost ugró tud dolgozni, mint a SC / PCFC / PC egyetlen mód, optikai patch kábel.Az átviteli stabil, továbbá a hegesztés fény veszteség kicsi, valamint

HUF 6871.50
Tripp Lite Előre Rost Panel, 32.8 méter / 10 Méter, állványba szerelhető, 1U 2x24F MTP/MPO-AC 12xLC F/M OS2 Singlemode Rost (N48S-2M24L12-10) Megújítva
Tripp Lite Előre Rost Panel, 32.8 méter / 10 Méter, állványba szerelhető, 1U 2x24F MTP/MPO-AC 12xLC F/M OS2 Singlemode Rost (N48S-2M24L12-10)

TÖRZS KÁBELEK PANEL MEGOLDÁSOK : panel 1 U jön előre orsó singlemode optikai kábel, amely lehetővé teszi, hogy meghosszabbítsa a pontos hossza szükséges tárolni, hogy a felesleg

HUF 124139.25
Opti-Core Optikai Patch Kábel Megújítva
Opti-Core Optikai Patch Kábel

Rost Típusa : OM4 Száma Szálak : 2 Ellenállás Tulajdonságok : Tűzálló.Kábel Színe Aqua.Szabványok Találkoztam : eléri, vagy meghaladja az ISO / IEC 11801, TIA / EIA568C 3, TIA6

HUF 12717.00
Közvetlen Hozzáférés Tech. A 4K HDMI 2.0 Optikai Ultra HD Kábel - 100ft (4566) Megújítva
Közvetlen Hozzáférés Tech. A 4K HDMI 2.0 Optikai Ultra HD Kábel - 100ft (4566)

Csatlakoztassa egyszerűen a 4 K HDMI, optikai Ultra HD tvt!Szuper könnyű, vékony kábel kialakítása miatt könnyen irányítható nagy távolságokra.Ez a kábel biztosítja a kristál

HUF 1026.00
Made in USA, 7 M - 10-Es Csomag (ST SC 50/125 Multi-Mode Duplex) üvegszál Optikai Kábel PVC Típus Megújítva
Made in USA, 7 M - 10-Es Csomag (ST SC 50/125 Multi-Mode Duplex) üvegszál Optikai Kábel PVC Típus

Made in USA, KÁBEL KÖZGYŰLÉS, CALIFORNIA, USAban Gyártott büszkén.Prémium PVC multimódusú 50 / 125 patch kábelek.Mi lenne bármilyen egyedi hossza üvegszálas kábel érdekében,

HUF 40905.00
Panduit - FZTRP8NUGSNF012 - Panduit Optikai Duplex Hálózati Kábel - 12 ft Optikai Hálózati Kábel Hálózati Eszköz, Kapcsoló, Szerver, Megújítva Legjobb ár
Panduit - FZTRP8NUGSNF012 - Panduit Optikai Duplex Hálózati Kábel - 12 ft Optikai Hálózati Kábel Hálózati Eszköz, Kapcsoló, Szerver,

Pan MPO Kerek Hám kábelek előre megszűnik 12optikai kábelek.Pan MPO Kerek Hám kábelek előre megszűnik 12optikai kábelek.Az egyedi design a Pan MPO Csatlakozó lehetővé teszi a gy

HUF 81685.80
C2G/Kábelek, hogy Menjen 33192 MTRJ-ST 62.5/125 OM1 Duplex Multimódusú MŰANYAG Optikai Kábel (6 Méter, Narancs) Megújítva
C2G/Kábelek, hogy Menjen 33192 MTRJ-ST 62.5/125 OM1 Duplex Multimódusú MŰANYAG Optikai Kábel (6 Méter, Narancs)

Termék Típ: Számítógép Hozzá.Csomag Mennyiség : 1 Csomag Méretei : 15.24 cm (L) x 2.54 cm (W) x 2.286 cms (H).Származási Ország : Kína 62.5 / 125 mikron kábel gigabit ethernet,

HUF 9841.50
Jeirdus MPO Visszacsatolási Csatlakozó Teszter 10Gb OM3 Száloptikai Kábel Ugró Optikai Patch Kábel Multimódusú 50/125 Megújítva
Jeirdus MPO Visszacsatolási Csatlakozó Teszter 10Gb OM3 Száloptikai Kábel Ugró Optikai Patch Kábel Multimódusú 50/125

Rost MPO Visszacsatolási 12 Core Női MPO.Multimode OM3 50 / 125um.LSZH Kábel Kabát.Teljes mértékben megfelel a MPO előírások Támogatja QSFP+ adó.Minden termékünk 100% új optika

HUF 4048.65
Celerity Technológiák KEF-100P Optikai HDMI Kábel-100 Láb Fekete Megújítva
Celerity Technológiák KEF-100P Optikai HDMI Kábel-100 Láb Fekete

Celerity Technológiák KEF100 P Optikai, HDMI Kábel, 100 Méteres, Black The Celerity Technológiák KEF100 P Optikai HDMI Kábel célja az adatátvitel nulla jel veszteség.Amikor minős�

HUF 54348.30
BSHTU Ferde Toslink Optikai Audio Adapter, 360 fokban Forgatható Férfi-Női Digitális Optikai Szálas Optikai Kábel Átalakító Adapter Megújítva
BSHTU Ferde Toslink Optikai Audio Adapter, 360 fokban Forgatható Férfi-Női Digitális Optikai Szálas Optikai Kábel Átalakító Adapter

Ferde Toslink optikai audio adapter csatlakozik egy Toslink optikai optikai kábel Toslink interface devices az S / PDIF port egy HDTV, házimozi rendszer, hang sáv, Bluray lejátszó vagy

HUF 1078.65
Lodfiber 700meters Szabadtéri Páncélozott Singlemode 6 Szál Optikai Kábel(9/125)- KT/UPC SC/UPC Megújítva
Lodfiber 700meters Szabadtéri Páncélozott Singlemode 6 Szál Optikai Kábel(9/125)- KT/UPC SC/UPC

Előállítás : Lodfiber 700meters Szabadtéri Páncélozott Singlemode Száloptikai Kábel(9 / 125) KT / UPC SC / UPC.Fióktelep : 1,5 méter.Szál : 6 szál.Lodfiber 700meters Szabadtéri

HUF 2281.50
Techlogix Networx MOFO-DP14-30 Mofo Média Felett Optikai DisplayPort 1.4 Kábel 30m Megújítva
Techlogix Networx MOFO-DP14-30 Mofo Média Felett Optikai DisplayPort 1.4 Kábel 30m

Csatlakozónévleges kabát.Rost alapú Display Port kábel.Nincs áram szükséges (teljesen powered by Display Port busz).Támogatja 32.4 G 8 K60 / HBR3 / HDCP 1.4 / HDCP 2.2 Támoga

HUF 78232.50
A száloptikai Kábelek - AXXIS-TECH (6 FT) Megújítva
A száloptikai Kábelek - AXXIS-TECH (6 FT)

Arany Kapcsolatok nagy teljesítmény 6 Láb Hosszú.Kiváló rezisztencia EMI / RFI s föld hurok interferencia.Ultra Vékony, könnyű telepíteni kábel.Könnyellenálló PVC anyagból.Ru

HUF 943.65
Optikai Audio Kábel, WARRKY 10ft Száloptikai Kábel [Fém Esetben, Fonott Nylon, Aranyozott Dugó] Digitális Optikai Audio Toslink Kábel Megújítva
Optikai Audio Kábel, WARRKY 10ft Száloptikai Kábel [Fém Esetben, Fonott Nylon, Aranyozott Dugó] Digitális Optikai Audio Toslink Kábel

【Híd Között Zenét】WARRKY Optikai Audio Kábel lehetővé teszi, hogy csatlakoztassa a Hang Bárok, házimozi, hogy Tvvel, PS4, Play Station, XBox, majd a további készülékek szabv

HUF 1888.65
Panduit F923RANANSNM031 Opti-Core Optikai Patch Kábel, Sárga Megújítva
Panduit F923RANANSNM031 Opti-Core Optikai Patch Kábel, Sárga

Rost Típusa : OS2, Száma Szálak : 2 Csatlakozó 1 Típ: SC / APC, Csatlakozó 2 Típ: SC / APC.Tűzveszélyességi Besorolás : Felszálló, Maximális Csatlakozó beiktatási csillapít�

HUF 9720.00
D ' GEL FO Kábel CLEANER144 Törlőkendő PER CS Megújítva
D ' GEL FO Kábel CLEANER144 Törlőkendő PER CS

Eladási Egység : MINDEN.Márka : LPS.Kereskedelmi Név : D ' Gel.A Termék Típusa : Oldószer.Alkalmazás : Autóipari; Elektronika.LPS D ' Gel oldószer kompatibilis réz, üvegszálas,

HUF 49766.40
Lynn Elektronika SC-10GIG-15M SC-SC 50/125-10 Koncert Duplex Multi Módusú Optikai Patch Kábel, 15 Méteres, Aqua Megújítva
Lynn Elektronika SC-10GIG-15M SC-SC 50/125-10 Koncert Duplex Multi Módusú Optikai Patch Kábel, 15 Méteres, Aqua

Multimódusú 10 KONCERT OM3 50 / 125 Készült a legmagasabb minőségű összetevőket.Minden kábelt különkülön vizsgálni, majd elmentek.Kerámia Foglalat Érintkezőit.Lynn Elektron

HUF 3813.75
L-Com/Végtelen Elektronika - SFOBILC-10-9/125, Egyetlen Mód Simplex Kanyarban Érzéketlen Optikai Kábel, LC/LC, 10.0 m Megújítva
L-Com/Végtelen Elektronika - SFOBILC-10-9/125, Egyetlen Mód Simplex Kanyarban Érzéketlen Optikai Kábel, LC/LC, 10.0 m

Bend érzéketlen optikai kábel nagyobb rugalmasságot biztosít igényes környezetben, mint a hagyományos.Bend érzéketlen optikai kábel nagyobb rugalmasságot biztosít igényes körn

HUF 11974.50
Jeirdus 200Meters LC LC Szabadtéri Páncélozott Duplex 50/125 OM2 Száloptikai Kábel Ugró Optikai Patch Kábel Multimódusú 200M 656ft Megújítva
Jeirdus 200Meters LC LC Szabadtéri Páncélozott Duplex 50/125 OM2 Száloptikai Kábel Ugró Optikai Patch Kábel Multimódusú 200M 656ft

LC / PCLC / PC,200 Meters,Duplex,Multimódusú,OM2,50 / 125,3.3 mm Átmérőjű 200 Méter (656 méter), Páncélos, LSZH, ZipKábel, Megerősített, Duplex (2 Optikai Szál), 1.25 mm kerám

HUF 27675.00
FIBBR Digitális Toslink Optikai Kábel Audio Kábel S/PDIF Optikai a 24 KARÁTOS Aranyozott Csatlakozók a Hang, Bár,Smart TV, PS4, X-Box, Megújítva
FIBBR Digitális Toslink Optikai Kábel Audio Kábel S/PDIF Optikai a 24 KARÁTOS Aranyozott Csatlakozók a Hang, Bár,Smart TV, PS4, X-Box,

[Csatlakozik Gyorsan, Könnyen] A jel optikai optikai audio kábel által átadott fényforrás, amely kiküszöböli az elektromágneses interferencia [EMI], valamint a rádiófrekvenciás

HUF 1024.65
Digitális Optikai Audio Kábel SOUNDFAM Toslink Kábel [24 karátos Arany-Palted,Hi-Fi Hang] Optikai Kábel házimozi,Hang, Bár,TV,Xbox,Playstation-Szürke(6.6 Megújítva
Digitális Optikai Audio Kábel SOUNDFAM Toslink Kábel [24 karátos Arany-Palted,Hi-Fi Hang] Optikai Kábel házimozi,Hang, Bár,TV,Xbox,Playstation-Szürke(6.6

????【Tökéletes Kompatibilitás】Ez a TOSLINK optikai kábel kompatibilis witht szabvány, valamint a magas felbontású készülékek Toslink (S / PDIF OPTIKAI) pors.Tökéletes a hang

HUF 1753.65
C2G/Kábelek, hogy Menjen 25933 ST-ST 9/125 OS1 Duplex Egyetlen Mód MŰANYAG Optikai Kábel (5 M, Sárga) Megújítva
C2G/Kábelek, hogy Menjen 25933 ST-ST 9/125 OS1 Duplex Egyetlen Mód MŰANYAG Optikai Kábel (5 M, Sárga)

Költséghatékony megoldás, amely lehetővé teszi a szélessávú adatátvitel az árak hosszabb távolságok.SC ST felmondás, ez a kiváló minőségű optikai patch kábel specificiall

HUF 1038.15
Kábel Számít Toslink Kábel (Toslink Optikai Kábel, Digitális Optikai Audio Kábel) 25 Méter, Fém Csatlakozók pedig Fonott Kabát Megújítva
Kábel Számít Toslink Kábel (Toslink Optikai Kábel, Digitális Optikai Audio Kábel) 25 Méter, Fém Csatlakozók pedig Fonott Kabát

Nagy teherbírású Toslink audio kábel köti össze Bluray lejátszó, műholdas Dvr, számítógépek, DATfelvevő, játék konzolok, vagy egyéb audio eszköz, egy digitális optikai int

HUF 1888.65
Optikai Patch Kábel, VANDESAIL 10G Gigabit Optikai Kábel LC LC Multimódusú OM3 Duplex 50/125 OFNP (1M, OM3-5Pack) Megújítva
Optikai Patch Kábel, VANDESAIL 10G Gigabit Optikai Kábel LC LC Multimódusú OM3 Duplex 50/125 OFNP (1M, OM3-5Pack)

★ KIVÁLÓ MINŐSÉGŰ ANYAGBÓL — Száloptikai Kábel test anyaga PVC / LSZH műanyagok, ami fényes, kemény, környezetvédelmi, nem fakul, nem törött, nem pedig könnyen deformál

HUF 3508.65
SpeedyFiberTX - 4-Pack 15 Méter SC/UPC SC/UPC Slim Simplex Kelő OFNR Optikai Patch Kábel, Corning SMF-28 Singlemode 9/125um Ultra Rost, Megújítva
SpeedyFiberTX - 4-Pack 15 Méter SC/UPC SC/UPC Slim Simplex Kelő OFNR Optikai Patch Kábel, Corning SMF-28 Singlemode 9/125um Ultra Rost,

Kábel gyártott iparág vezető Corning SMF28 Ultra Optikai, tartós, kiváló minőségű egyoldalas optikai csatlakozók, valamint ipari szabvány tűzveszélyességi besorolás Kelő OFN

HUF 1213.65
Tripp Lite Előre Rost Panel, 32.8 méter / 10 Méter, állványba szerelhető, 1U, 2X 12x LC/LC M/M 24 frank lesz Csomagtartóban OS2 Singlemode Megújítva
Tripp Lite Előre Rost Panel, 32.8 méter / 10 Méter, állványba szerelhető, 1U, 2X 12x LC/LC M/M 24 frank lesz Csomagtartóban OS2 Singlemode

TÖRZS KÁBELEK PANEL MEGOLDÁSOK : panel 1 U jön előre orsó singlemode optikai kábel, amely lehetővé teszi, hogy meghosszabbítsa a pontos hossza szükséges tárolni, hogy a felesleg

HUF 4993.65
Lynn Elektronika LCSCDUPMM-25M LC-SC 62.5/125 Duplex Multi Módusú Optikai Patch Kábel, 25 Méteres, Narancs Megújítva
Lynn Elektronika LCSCDUPMM-25M LC-SC 62.5/125 Duplex Multi Módusú Optikai Patch Kábel, 25 Méteres, Narancs

Multimódusú 62.5 / 125 Készült a legmagasabb minőségű összetevőket.Minden kábelt különkülön vizsgálni, majd elmentek.Kerámia Foglalat Érintkezőit.Lynn Elektronika LCSCDUPMM

HUF 3792.15
uxcell Optikai Kábel,5 Méter 16Ft LC LC Duplex 9/125 Egyetlen Mód, Optikai Kábeles Ugró Optikai Patch Kábel LC-LC Megújítva
uxcell Optikai Kábel,5 Méter 16Ft LC LC Duplex 9/125 Egyetlen Mód, Optikai Kábeles Ugró Optikai Patch Kábel LC-LC

LC LC Optikai Patch Kábel Egyetlen mód, 9 / 125 OS1 rost kifejezetten a gyors Ethernet, Üvegszálas, Gigabit Ethernet adatátviteli Sebesség data center, intézményi, oktatási, LAN, SA

HUF 4048.65