QuickNet Csomagtartóban Kábel Közgyűlés Rost Típusú OM5+,Lime Zöld

QuickNet Csomagtartóban Kábel Közgyűlés Rost Típusú OM5+,Lime Zöld

HUF 8181.00

Megújítva

Rendeléséhez elérhető

Rost Típusú OM5+.Csatlakozó 1 Típus Pan MPO Nő.Ellenállás Tulajdonságok Tűzálló.Szabványok Találkoztam eléri, vagy meghaladja az ISO/IEC 11801, TIA/EIA-568-C. 3, TIA-604-5 (FOCIS-5), TIA/EIA-568-C. 1, Ro HS konform,TIA-492-AAAD, POKOLGÉP 60793-2-10 típus A1a.3 Tűzveszélyességi Besorolás LSZH.Alkalmazás adatközpontok igénylő gyors infrastruktúra kiépítését a kiterjesztett elérni.Kis átmérőjű törzs kábelek használata 30-40% - kal kevesebb helyet foglal, amely ideális a nagy sűrűségű kábel alkalmazások.OM5+, 12 Szál Csomagtartó, Kevés Füst Nulla Halogén, Pan MPO Női Pan MPO Női, HD Flex Átmenet, Módszer, Ultra beiktatási - 48 Méter.

Hasonló termékek a kategóriában

Közvetlen Hozzáférés Tech. A 4K HDMI 2.0 Optikai Ultra HD Kábel - 100ft (4566) Megújítva
Közvetlen Hozzáférés Tech. A 4K HDMI 2.0 Optikai Ultra HD Kábel - 100ft (4566)

Csatlakoztassa egyszerűen a 4 K HDMI, optikai Ultra HD tvt!Szuper könnyű, vékony kábel kialakítása miatt könnyen irányítható nagy távolságokra.Ez a kábel biztosítja a kristál

HUF 1026.00
Tripp Lite Előre Rost Panel, 32.8 méter / 10 Méter, állványba szerelhető, 1U, 2X 12x LC/LC M/M 24 frank lesz Csomagtartóban OS2 Singlemode Megújítva
Tripp Lite Előre Rost Panel, 32.8 méter / 10 Méter, állványba szerelhető, 1U, 2X 12x LC/LC M/M 24 frank lesz Csomagtartóban OS2 Singlemode

TÖRZS KÁBELEK PANEL MEGOLDÁSOK : panel 1 U jön előre orsó singlemode optikai kábel, amely lehetővé teszi, hogy meghosszabbítsa a pontos hossza szükséges tárolni, hogy a felesleg

HUF 4993.65
Jeirdus MPO Visszacsatolási Csatlakozó Teszter 10Gb OM3 Száloptikai Kábel Ugró Optikai Patch Kábel Multimódusú 50/125 Megújítva
Jeirdus MPO Visszacsatolási Csatlakozó Teszter 10Gb OM3 Száloptikai Kábel Ugró Optikai Patch Kábel Multimódusú 50/125

Rost MPO Visszacsatolási 12 Core Női MPO.Multimode OM3 50 / 125um.LSZH Kábel Kabát.Teljes mértékben megfelel a MPO előírások Támogatja QSFP+ adó.Minden termékünk 100% új optika

HUF 4048.65
Panduit - FZTRP8NUGSNF012 - Panduit Optikai Duplex Hálózati Kábel - 12 ft Optikai Hálózati Kábel Hálózati Eszköz, Kapcsoló, Szerver, Megújítva Legjobb ár
Panduit - FZTRP8NUGSNF012 - Panduit Optikai Duplex Hálózati Kábel - 12 ft Optikai Hálózati Kábel Hálózati Eszköz, Kapcsoló, Szerver,

Pan MPO Kerek Hám kábelek előre megszűnik 12optikai kábelek.Pan MPO Kerek Hám kábelek előre megszűnik 12optikai kábelek.Az egyedi design a Pan MPO Csatlakozó lehetővé teszi a gy

HUF 81685.80
1 Méter OM1 Multimódusú Duplex Száloptikai Kábel (62.5/125) - SC-SC - Narancs Megújítva
1 Méter OM1 Multimódusú Duplex Száloptikai Kábel (62.5/125) - SC-SC - Narancs

1 M Multimódusú Duplex Száloptikai Kábel (62.5 / 125) SC SC.Prémium PVC 62.5 / 125 multimódusú patch kábelek.OFNR (kelő névleges) 100% Ellenőrzött, kipróbált a beiktatási.Fea

HUF 1888.65
Celerity Technológiák KEF-100P Optikai HDMI Kábel-100 Láb Fekete Megújítva
Celerity Technológiák KEF-100P Optikai HDMI Kábel-100 Láb Fekete

Celerity Technológiák KEF100 P Optikai, HDMI Kábel, 100 Méteres, Black The Celerity Technológiák KEF100 P Optikai HDMI Kábel célja az adatátvitel nulla jel veszteség.Amikor minős�

HUF 54348.30
Digitális Optikai Audio Kábel SOUNDFAM Toslink Kábel [24 karátos Arany-Palted,Hi-Fi Hang] Optikai Kábel házimozi,Hang, Bár,TV,Xbox,Playstation-Szürke(6.6 Megújítva
Digitális Optikai Audio Kábel SOUNDFAM Toslink Kábel [24 karátos Arany-Palted,Hi-Fi Hang] Optikai Kábel házimozi,Hang, Bár,TV,Xbox,Playstation-Szürke(6.6

????【Tökéletes Kompatibilitás】Ez a TOSLINK optikai kábel kompatibilis witht szabvány, valamint a magas felbontású készülékek Toslink (S / PDIF OPTIKAI) pors.Tökéletes a hang

HUF 1753.65
LC/PC-LC/PC Optikai Patch Kábel Multimódusú 20m(65.6 ft) - 62.5/125um Aqua 8A1a.2(OM3) LSZH - 10Gb Multimódusú Ugró PVC-burkolat Üvegszálas,Optikai Megújítva
LC/PC-LC/PC Optikai Patch Kábel Multimódusú 20m(65.6 ft) - 62.5/125um Aqua 8A1a.2(OM3) LSZH - 10Gb Multimódusú Ugró PVC-burkolat Üvegszálas,Optikai

Ez 65.6 Méter 10 Méter LC / PCLC / PC Optikai Patch Kábel már 62,5 / 125um 8 A1a.2(OM3) Multimódusú szálak (PPAk) kifejezetten a nagysebességű kapcsolatok között kapcsolók, adóv

HUF 1516.05
Spektrum Egyetlen Mód, 9/125µm Simplex ST-ST Optikai Patch Kábel (ST-ST, 3 Méter) Megújítva
Spektrum Egyetlen Mód, 9/125µm Simplex ST-ST Optikai Patch Kábel (ST-ST, 3 Méter)

1) STST Csatlakozó áll egy nikkelcink bevonatú test kapcsolási mechanizmmeg egy kerámia foglalat / tavaszi / crimp hordó közgyűlés plusz egy tehermentesítő boot...

HUF 4158.00
Jeirdus 200Meters LC LC Szabadtéri Páncélozott Duplex 50/125 OM2 Száloptikai Kábel Ugró Optikai Patch Kábel Multimódusú 200M 656ft Megújítva
Jeirdus 200Meters LC LC Szabadtéri Páncélozott Duplex 50/125 OM2 Száloptikai Kábel Ugró Optikai Patch Kábel Multimódusú 200M 656ft

LC / PCLC / PC,200 Meters,Duplex,Multimódusú,OM2,50 / 125,3.3 mm Átmérőjű 200 Méter (656 méter), Páncélos, LSZH, ZipKábel, Megerősített, Duplex (2 Optikai Szál), 1.25 mm kerám

HUF 27675.00
Techlogix Networx MOFO-DP14-30 Mofo Média Felett Optikai DisplayPort 1.4 Kábel 30m Megújítva
Techlogix Networx MOFO-DP14-30 Mofo Média Felett Optikai DisplayPort 1.4 Kábel 30m

Csatlakozónévleges kabát.Rost alapú Display Port kábel.Nincs áram szükséges (teljesen powered by Display Port busz).Támogatja 32.4 G 8 K60 / HBR3 / HDCP 1.4 / HDCP 2.2 Támoga

HUF 78232.50
BSHTU Ferde Toslink Optikai Audio Adapter, 360 fokban Forgatható Férfi-Női Digitális Optikai Szálas Optikai Kábel Átalakító Adapter Megújítva
BSHTU Ferde Toslink Optikai Audio Adapter, 360 fokban Forgatható Férfi-Női Digitális Optikai Szálas Optikai Kábel Átalakító Adapter

Ferde Toslink optikai audio adapter csatlakozik egy Toslink optikai optikai kábel Toslink interface devices az S / PDIF port egy HDTV, házimozi rendszer, hang sáv, Bluray lejátszó vagy

HUF 1078.65
Optikai Audio Kábel, WARRKY 10ft Száloptikai Kábel [Fém Esetben, Fonott Nylon, Aranyozott Dugó] Digitális Optikai Audio Toslink Kábel Megújítva
Optikai Audio Kábel, WARRKY 10ft Száloptikai Kábel [Fém Esetben, Fonott Nylon, Aranyozott Dugó] Digitális Optikai Audio Toslink Kábel

【Híd Között Zenét】WARRKY Optikai Audio Kábel lehetővé teszi, hogy csatlakoztassa a Hang Bárok, házimozi, hogy Tvvel, PS4, Play Station, XBox, majd a további készülékek szabv

HUF 1888.65
uxcell Optikai Kábel,5 Méter 16Ft LC LC Duplex 9/125 Egyetlen Mód, Optikai Kábeles Ugró Optikai Patch Kábel LC-LC Megújítva
uxcell Optikai Kábel,5 Méter 16Ft LC LC Duplex 9/125 Egyetlen Mód, Optikai Kábeles Ugró Optikai Patch Kábel LC-LC

LC LC Optikai Patch Kábel Egyetlen mód, 9 / 125 OS1 rost kifejezetten a gyors Ethernet, Üvegszálas, Gigabit Ethernet adatátviteli Sebesség data center, intézményi, oktatási, LAN, SA

HUF 4048.65
L-Com/Végtelen Elektronika - SFOBILC-10-9/125, Egyetlen Mód Simplex Kanyarban Érzéketlen Optikai Kábel, LC/LC, 10.0 m Megújítva
L-Com/Végtelen Elektronika - SFOBILC-10-9/125, Egyetlen Mód Simplex Kanyarban Érzéketlen Optikai Kábel, LC/LC, 10.0 m

Bend érzéketlen optikai kábel nagyobb rugalmasságot biztosít igényes környezetben, mint a hagyományos.Bend érzéketlen optikai kábel nagyobb rugalmasságot biztosít igényes körn

HUF 11974.50
Optikai SNS Optikai Adapter Kábel LC (Férfi), hogy FC (Női) 1ft Multimódusú 50/125 OM2 Duplex Hibrid-Adapter Megújítva
Optikai SNS Optikai Adapter Kábel LC (Férfi), hogy FC (Női) 1ft Multimódusú 50/125 OM2 Duplex Hibrid-Adapter

Optikai Adapter Kábel LC (Férfi), hogy FC (Női).Multimódusú 50 / 125 OM2 Duplex HibridAdapter.Kabát : PVC megfelel OFNR, külső átmérő 2.0 / 3.0 mm.Helyezze veszteség≤0.25 d B R

HUF 2538.00